SLO GFX Studio
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SLO GFX Studio

Vse o artu in še več
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Nova slika za sgs =)

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Piksl
js mam pa zvezdice =)
js mam pa zvezdice =)
Piksl


Število prispevkov : 547
Kraj : where the wild things are
Registration date : 09/12/2008
Reputation : 24

Nova slika za sgs =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova slika za sgs =)   Nova slika za sgs =) I_icon_minitimeTor Feb 16, 2010 8:10 pm

Nova slika za sgs =) Th_SGS-banner2

Lahko izrazite svoje mnenje
Nazaj na vrh Go down
Tigris
Super član
Tigris


Število prispevkov : 494
Age : 27
Kraj : Velenje
Registration date : 17/02/2009
Reputation : 7

Nova slika za sgs =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova slika za sgs =)   Nova slika za sgs =) I_icon_minitimeSre Feb 17, 2010 4:39 pm

Hm, globina raztura Cool

Mogoč bi še kak udaren flow naredu, pa mogoč se mal bolj potrudu pa probu oblikovat neko ¨težko globino¨, da bi naredila svoje (tu mam u mislih polno mogočih in nemogočih stvari ki lahk postanejo mogoče, uglavnem neko črno lukno Very Happy )
Nazaj na vrh Go down
http://fantasytennis.one-forum.net/forum.htm
Ghost
Super član
Ghost


Število prispevkov : 568
Age : 30
Registration date : 24/01/2009
Reputation : 5

Nova slika za sgs =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova slika za sgs =)   Nova slika za sgs =) I_icon_minitimeČet Feb 18, 2010 10:37 pm

Osebno mi je bila najlepsa tista z nekim clovekom, ki stoji na vratih in so potem tiste crte...
Glede te pa, globina je zelo dobra, mogoce bi moral zatemnit se na levi strani najbolj svetle kocke (tiste zraven roza kocke), ker desno od kocke je temen propad, levo pa ne... in zaradi tega mi izgleda cudno, kako pada not roza kocka...
moti me se nekaj, pa se mi niti sanja ne, kaj bi lahko bil razlog :/ (neki z globino napisa mi ne stima, ker ima drugace kot padanja (kocke grejo v sredino, kot da je tunel, napis pa pada iz desne proti levi, pa malo posevno))

EDIT: vem kaj me moti =), kocke se tanjsajo proti sredini (svincnik/koplje/bodica style (iz sirsega proti tanjsemu), medtem pa ko napis se dejansko proti notranjosti prepada širi, (to povzroci velika zacetnica (Studio)) (tudi napis Slo Gfx se sproti notranjosti ne tanjsa, temvec ostaja isti)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nova slika za sgs =) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova slika za sgs =)   Nova slika za sgs =) I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nova slika za sgs =)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Tilenm nova slika
» xSamo's gallery
» breaker dva nova
» Breaker +2 nova
» 2 nova siga [by klanko]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
SLO GFX Studio :: GFX kotiček :: Galerija :: LPs in Neuvrščeno-
Pojdi na: