SLO GFX Studio
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SLO GFX Studio

Vse o artu in še več
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Music by ScoRpZ (neki po pol leta =))

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
ScoRpZ
Super član
ScoRpZ


Število prispevkov : 486
Registration date : 04/01/2009
Reputation : 1

Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Music by ScoRpZ (neki po pol leta =))   Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 12:08 am

Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) Untitled-2

Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) 2

Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) 6-1

Evo naj se vam izlije celo srce in napište vse detajle k vas motjo =)

BERI: Uzamte me kot začetnika skor =) Iskou sm 2 minute kje se Gredient Map nardi hahahha =)
Nazaj na vrh Go down
Thomas
Begginer
Thomas


Število prispevkov : 56
Registration date : 12/12/2009
Reputation : 0

Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Music by ScoRpZ (neki po pol leta =))   Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 12:16 am

čak, da ugotovim, kaj gradient map sploh je xD

to, da je postavljeno na sredino me res moti. najboljša mi je 3. različica, sam ko nima v tistih spodnjih vzorcih nikjer rdeče barve (v ozadju je rdeča pa bi pasalo da je še spredi). pa lahko bi dal še en layer te osebe čez (sj se tko nardi da je poudarek, ne vem kako bi se drgač izrazil?). modra na levi pa gradient pa res pašeta.

neki se mi že sanja glede PSja sam vseeno je neverjetno čudo, nimam pojma o toolih pa vsem. funkcije kako to zgleda pa že počas dojemam Wink
Nazaj na vrh Go down
Procyon
MVP
Procyon


Število prispevkov : 1048
Age : 29
Kraj : 6ft under
Registration date : 29/12/2008
Reputation : 40

Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Music by ScoRpZ (neki po pol leta =))   Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 12:18 am

MORAM REČT:

Koncept je super, ful mi je všeč tist kaj-js-vem-kaj efekt spodaj pa dizajn teksta.

Edina stvarca, ki manjka, je realizem (tam maš nek osamljen ls na levi)-.
Nazaj na vrh Go down
ScoRpZ
Super član
ScoRpZ


Število prispevkov : 486
Registration date : 04/01/2009
Reputation : 1

Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Music by ScoRpZ (neki po pol leta =))   Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 8:57 am

Najprej sm hotu narest kot da bi šlo use nekam u daljavo (tud tista mavrica, ki se jo nevid najboljš, pri njegovi levi roki) Pol sm pa mal začel eksperimentirat in mi je pršlo na misel, kot da je ta c4d pot tega človeka nekam v tisto lučko (Nosi ga muzka), zato sm hotu tud pr textu napisat TAKES YOU THERE pa nism najdu pametne pozicije =) Vem da je kr nekam smešna tm ampak oK =)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Music by ScoRpZ (neki po pol leta =))   Music by ScoRpZ (neki po pol leta =)) I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Music by ScoRpZ (neki po pol leta =))
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» neki izpred neki časa
» BEware by ScoRpZ
» neki novga [klanko]
» ScoRpZ gallery
» a new kr'neki

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
SLO GFX Studio :: GFX kotiček :: Galerija :: Sig-
Pojdi na: