SLO GFX Studio
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SLO GFX Studio

Vse o artu in še več
 
KazaloPortalLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 FinaŁ FantaSy [by kŁanko]

Go down 
+2
Procyon
klanko
6 posters
AvtorSporočilo
klanko
Moderate
klanko


Število prispevkov : 523
Registration date : 05/12/2008
Reputation : 2

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimeTor Avg 18, 2009 11:20 pm

En moj nov sig sm mu bolšga narejenga ponevedoma prtisnu narobno tipko je pa use zaprl:

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] FinalFantasy
Nazaj na vrh Go down
http://If I'd have one...
Procyon
MVP
Procyon


Število prispevkov : 1048
Age : 29
Kraj : 6ft under
Registration date : 29/12/2008
Reputation : 40

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimeTor Avg 18, 2009 11:30 pm

Citiram :
prtisnu narobno tipko je pa use zaprl

se zgodi kaj češ (se je tut men že zgodilo -.-)

Prva stvar ki sm jo opazu je text, prevelik, preveč placa zavzame (glede na olati sig). kar se ostalega tiče nimam kaj dosti pripomb izjemoma prehod v ns na levi.
Nazaj na vrh Go down
klanko
Moderate
klanko


Število prispevkov : 523
Registration date : 05/12/2008
Reputation : 2

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimeTor Avg 18, 2009 11:33 pm

oK. Bom text popravu tale prehod u ns pa tut če mi bo fajn ratal...


chawaco a lohk še ti???
Nazaj na vrh Go down
http://If I'd have one...
chawaco
Moderator
Moderator
chawaco


Število prispevkov : 693
Age : 27
Kraj : Maribor
Registration date : 09/12/2008
Reputation : 27

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimeTor Avg 18, 2009 11:34 pm

+: všeč mi je ozadje Smile

-: obupen text in zeleni render in rdečo ozadje mi nikakor ne greta skupaj Sad

edit: lol, kak si vedo da bom jas nasledni Smile
Nazaj na vrh Go down
klanko
Moderate
klanko


Število prispevkov : 523
Registration date : 05/12/2008
Reputation : 2

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimeTor Avg 18, 2009 11:38 pm

chawaco je napisal/a:
+: všeč mi je ozadje Smile

-: obupen text in zeleni render in rdečo ozadje mi nikakor ne greta skupaj Sad

edit: lol, kak si vedo da bom jas nasledni Smile

hehe pač se mi je zdel text bom popravu jutr k zjle ni cata ozadje pa render sm pa kr spregledov lol bom še to popravu jutr...
Nazaj na vrh Go down
http://If I'd have one...
Piksl
js mam pa zvezdice =)
js mam pa zvezdice =)
Piksl


Število prispevkov : 547
Kraj : where the wild things are
Registration date : 09/12/2008
Reputation : 24

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimeSre Avg 19, 2009 12:25 am

Citiram :
prtisnu narobno tipko je pa use zaprl

Zdravilo za to: reden CTRL+S
Človk se parkrat našpona tko pa komp ribne in se navadš Smile

Drugače pa tekst nikakor ne štima. Če si kdaj v dilemi s tekstom ga raje ne vključuj. Je pa dobro da že v naprej planeraš napis in kompozicijsko sig na to pripraviš

Efekti se mi pa zdijo zanimivi in me spominjajo na moje začetke smudganja v sigih cheers Bi pa pripomnil, da ozadju manjka globina. Probi še naknadno smudgat in dele oddaljene od renderja še malo pobluraj in zatemni. Za temnitev v tvojem primeru predlagam da na parih mestih narediš fleke in jih potem v skladu s flowom ozadja posmudgaš. Tako dobiš bol razgiban efekt.
Pa na desni morš še neki poštuderat. Magar cel sig odrež Smile
V prihodnje si lahko tudi izbereš boljši render, ki se bo bolj klapal z takšnim efektom.

To bi bilo zaenkrat vse, če te kaj bol podrobno zanima glede mojihh tehnik in komentarja lahko kaj manjšega prašaš tle je pa tudi Pikslov help center Wink

Če pa si mnenja da sam bulšidam pa povej, to tut sprejemam Embarassed
Nazaj na vrh Go down
klanko
Moderate
klanko


Število prispevkov : 523
Registration date : 05/12/2008
Reputation : 2

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimeSre Avg 19, 2009 9:56 am

piksl a mi daš kšn predlog za text???
Nazaj na vrh Go down
http://If I'd have one...
klanko
Moderate
klanko


Število prispevkov : 523
Registration date : 05/12/2008
Reputation : 2

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimeSre Avg 19, 2009 10:29 am

sry za double post ampak sm popravu a je bol:

tolej e črno bela verzija:

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] FinalFantasyV2

tole pa normalna:

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] FinalFantasyv1
Nazaj na vrh Go down
http://If I'd have one...
Piksl
js mam pa zvezdice =)
js mam pa zvezdice =)
Piksl


Število prispevkov : 547
Kraj : where the wild things are
Registration date : 09/12/2008
Reputation : 24

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimeSre Avg 19, 2009 9:54 pm

Glede ČB verzije mam dobro in slabo novico.

Dobra: zgleda hudo...

Slaba: ... za abstrakten sig

Kot rečeno tehnika mi je všeč, ni mi pa všeč render.
Se mi pa zdi napis vsekakor bolš, bi bilo pa pomojem bolje. če bi levo od renderja potemnil in ga tja postavil.
Nazaj na vrh Go down
klanko
Moderate
klanko


Število prispevkov : 523
Registration date : 05/12/2008
Reputation : 2

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimeSre Avg 19, 2009 11:03 pm

piksl neki sm probavu po tistmu:

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] FinalFantasyv3
Nazaj na vrh Go down
http://If I'd have one...
ScoRpZ
Super član
ScoRpZ


Število prispevkov : 486
Registration date : 04/01/2009
Reputation : 1

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimeČet Avg 20, 2009 8:58 pm

Ozadje lohk rečem sam respect.
Tist na desni kar si zdj popraulou mi pa ni všeč ker daje občutk da je bližje renderju kot čist tist ozadje, ki je najbol temen pa je zabluran. Vzem 100px brush, nastav na 20%opacity pa lepo počas brushi tist del, da nebo tok na hitr NS da bo lepo izpadlo. Ker zdj maš kr odrezan tist "bg" pa je kr črno. Text še zmeri ni ql, pomoje bi ga mogu nižje postavt, pa ni treba da piše kŁanko pa XIII tist lahko daš stran. Pa render je še zmer zelen ozadje pa rdeče.
Nazaj na vrh Go down
Mako X
Moderator
Moderator
Mako X


Število prispevkov : 181
Age : 41
Registration date : 25/05/2009
Reputation : 10

FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitimePet Avg 21, 2009 7:38 pm

tri stvari bi rad izpostavil

1.) barvna usklajenost ni najboljša, focal point in ozadje se krešeta, samo zaradi tega mi je black and white version bolj všeč, ker deluje nekoliko bolj poenoteno

2.) Smudge na spodnjem delu sigga ob telesu je zelo grob in ne doprinese ničesar, tudi focal pointa s tem nisi kaj preveč dobro vključil z ozadjem, prav tako tista iztegnjena roka se izgubi v ozadju, še posebaj je to očitno v black and white verziji, kjer sploh ne veš ali je to roka ali ne.

3.) boder je sfalen, sm že parkrat opozoru na to, če delate celoten border an vseh štirih straneh potem naj bo enake debeline povsod drugače popačiš proporce, ali uporavi samo stranska dva ali zgornja dva, ali pa samo en debelejši border na desni oziroma samo en debelejši border na levi strani sigga brez ostalih linij.

osbeno mi je pa text v prvih dveh verzijah bolj všeč
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





FinaŁ FantaSy [by kŁanko] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: FinaŁ FantaSy [by kŁanko]   FinaŁ FantaSy [by kŁanko] I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
FinaŁ FantaSy [by kŁanko]
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» FinaŁ FantaSy TuT
» Aion [kŁanko]
» fantasy od mene?!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
SLO GFX Studio :: GFX kotiček :: Galerija :: Sig-
Pojdi na: